Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W SPICZYNIE ?

Utworzony przez czas odwagi, 22 września 2014 r. o 21:44
no własnie co z tą "spiczyńską twórczością ludową" czy wójt zajął oficjalne stanowisko odciął się od tego, potępił, miał zawiadomić policję, czy ona coś ustaliła ? czy głowa w piach i cisza ?  taka twórczość to nie jest powszechny zwyczaj, skąd wyborca ma wiedzieć co jest prawdą a co nie w takim razie ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem stanowiska nie zajal, raczej madrze z jego strony ze nie wdawal się w pyskowke, nie to co inne ujete w wierszasch osoby:-DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem stanowiska nie zajal, raczej madrze z jego strony ze nie wdawal się w pyskowke, nie to co inne ujete w wierszasch osoby:-DDD
no dobra a inne tematy poruszone w poezji, zostały zbadane ? np ten kolor dachu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy chce, zeby jego rodzinie wiodlo się jak najlepiej a na panstwowej, cieplej posadce mozna spokojnie dozyc emerytury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY MNIE OCZY NIE MYLĄ ? WIDZIELIŚCIE KTO JEST PEŁNOMOCNIKIEM WYBORCZYM UGRUPOWANIA KRZYSIAKA ? czy to zbieżność nazwisk, mam nadzieje że to nie firma od gimbusów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tej władzy już NIC nie obroni KOMPROMITACJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TU SIĘ ZACZĘŁA  NORMALNIE KAMPANIA JAKICH W SPICZYNIE NIE BYŁO :) BRAWO DZIEWCZYNY 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymamy kciuki za Spiczyn. Tak 3mać. Dość igrzysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:ph34r: Prawdziwy akt odkrycia nie polega na odnajdywaniu nowych lądów, lecz na patrzeniu na stare w nowy sposób. - Marcel Proust B) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto najbardziej skorzystał na tej zabawie w szlak SOBIESKIEGO  Ilu mieszkańców dostało realną pomoc, o jakiej promocji my mówimy ??? to samo z Wirtualnym Powiatem ? TO JA SIĘ PYTAM ?!?!?!? Proszę wymienić jedną rzecz która przyczyni się do poprawy życia lokalnej społeczności ?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Butelka wódki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś zna kandydatkę ? Ja się dowiedziałem dziś że praqcuje w spiczynie i była w AWSie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytań przybywa a wyjaśnień zero, ze społeczeństwa informacyjnego został  cimnogród, a może tak miało być ? jak by to wyglądało jakby każdy znał wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kojarze kondydatke, pracuje w szkole w spiczynie i tyle wiem. Co do szlaku Sobieskiego to podobno promuje Gmine a co do odpowiedzi na pozostale pytanie to chyba faktycznie nikt nic nie wie, cicho sza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to jest atut tej kandydaki. O Wójciu wiemy wszystko i nawet to czego możemy się po nim spodziewać. Najważniejsze jest to że jest ktoś nowy i nie boi się przeciwstawić obecnej władzy. Nie znam Pani ale już jestem usatysfakcjonowany Pani postawą. Napewno ma już pani 5 głosów ode mnie i mojej rodziny. Koniec tej hegemonii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawostka ze strony WP3 cytat: "głównym zamierzeniem współpracujących ze sobą samorządów z terenu powiatu łęczyńskiego, świdnickiego i włodawskiego jest to, aby do 2012 roku każdy użytkownik miał możliwość dostępu do krajowych i światowych usług,zasobów informacji i wiedzy za pomocą Internetu"  takie to słowa można znaleźć na stronach tego nowoczesnego medium tak na marginesie dodam że ostatni wpis w aktualnościach pochodzi z 30 maja 2014 :) szybcy są, co ?
Bo to pewnie "PANI" umieszczała albo "OBSŁUGA INFORMATYCZNA"!!!! NIEOMYLNI!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może syn wójta jest wolontariuszem w tym urzędzie ? chce wiedzieć w jakim charakterze się tam kręci, tam są dane osobowe, dane o mieszkańcach często poufne JAK JEST ROLA TEGO PANA W URZĘDZIE czy osiągnęliśmy stan tzw republiki bananowej ???  I PYTANIE NAJWAŻNIEJSZE czy będzie zajmował się wyborami od strony informatycznej ??? 
A "PANI" - Przewodnicząca Gminnej Komisji !!!! Śmiechu warte!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY MNIE OCZY NIE MYLĄ ? WIDZIELIŚCIE KTO JEST PEŁNOMOCNIKIEM WYBORCZYM UGRUPOWANIA KRZYSIAKA ? czy to zbieżność nazwisk, mam nadzieje że to nie firma od gimbusów ?
Przecież od zawsze był ten od Gimbusów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to jest atut tej kandydaki. O Wójciu wiemy wszystko i nawet to czego możemy się po nim spodziewać. Najważniejsze jest to że jest ktoś nowy i nie boi się przeciwstawić obecnej władzy. Nie znam Pani ale już jestem usatysfakcjonowany Pani postawą. Napewno ma już pani 5 głosów ode mnie i mojej rodziny. Koniec tej hegemonii.
Od mojej rodziny 7 głosów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od mojej rodziny też 5 głosów , życzę powodzenia Pani Doroto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 343

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...